Dlaczego Polygon, Curve DAO Token i Harmony poszybowały w górę w tym tygodniu?

Co się stało?

Cały rynek kryptowalut odnotował w październiku silny wzrost. Wiele powiązanych z Ethereum altcoinów odnotowało w minionym tygodniu szczególnie imponujące zyski w połączeniu z dynamiką rozwoju blockchaina i jego tokenów.

Smart Trade Group Przegląd – Platforma do wypróbowania, jeśli jesteś nowy w handlu

Polygon, Curve DAO Token i Harmony były jednymi z tokenów, które odnotowały duże zyski w całym okresie. O godzinie 6 rano EDT w sobotę, poszczególne kryptowaluty rosły o około 26%, 45% i 22,5% w ciągu ostatnich siedmiu dni handlowych, zgodnie z danymi S&P Global Market Intelligence. Token Ether należący do Ethereum wzrósł w tym okresie o około 8%.

Co to oznacza?

Wykorzystanie blockchain Ethereum osiągnęło w zeszłym tygodniu rekordowy poziom, a rosnące zaangażowanie w sieć i wzrost cen tokena Ether wydają się stymulować zyski Polygon, Curve DAO Token i Harmony. Oprócz wzrostu ceny spowodowanego przez Ethereum, wzrost tokena Polygon może być częściowo spowodowany inwestycją zespołu deweloperskiego w Colexion – największy azjatycki rynek tokenów niezbywalnych.

Curve DAO token jest kryptowalutą, która wspiera Curve blockchain, sieć na Ethereum blockchain przeznaczoną do handlu stablecoinami i stakingiem. Ponieważ Ethereum cieszy się rosnącą popularnością, a wartość jego tokena Ether wzrosła do rekordowego poziomu, Curve DAO token korzysta z tego impetu.

Smart Trade Group Przegląd – Czy Smart Trade Group jest dobrą Platformą Wymiany i Handlu Kryptowalutami?

Token Harmony również skorzystał na wzroście Ethereum. Harmony to blockchain do wdrażania i skalowania aplikacji na Ethereum i innych sieciach.

Co dalej?

Rosnący popyt na Ethereum wzbudza bardzo duży entuzjazm w przestrzeni kryptowalutowej. Jeśli sieć nadal będzie się szybko przyjmować, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Polygon, Curve DAO Token, Harmony i inne powiązane z Ethereum blockchainy i kryptowaluty odnotują wzrost wyceny znacznie powyżej obecnego poziomu. Jednak inwestorzy powinni również pamiętać, że pogarszające się perspektywy dla Ethereum lub znaczny spadek cen Etheru może spowodować jeszcze większą wyprzedaż innych tokenów kryptowalutowych.